SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Przyjazd na miejsce inwestycji w celu zapoznania się z wymogami technicznymi i sporządzenie oferty cenowej nie wiąże się z żadnymi kosztami i zobowiązaniami.

 

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio na adres mailowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Posadzki Żywiczne Artur Szacht z siedzibą w Dopiewie w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Posadzki Żywiczne Artur Szacht z siedzibą w Dopiewie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Posadzki Żywiczne Artur Szacht z siedzibą w Dopiewie w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.

Wypełnij wszystkie wymagane pola oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych!